מחפשים רעיונות ליום גיבוש לעובדים? רוצים עובדים מאושרים, מלאי אנרגיה, בעלי תשוקה ליום עבודה נוסף?

שמי יונית פינשטיין, בעלת חברת JOY לבחור בשמחה, את כל רעיונות ליום גיבוש לעובדים שאתם רואים כאן, אני מספקת. בואו לבחור את מה שנכון עבורכם.

רעיונות ליום גיבוש לעובדים, נתחיל בלהסביר מה זה בכלל גיבוש:

המילה גיבוש מעצמה מדברת על אחווה והכרות בין אנשים שונים. כשיש עובדים וותיקים ועובדים חדשים שאינם מכירים זה את זה, חשוב לנו לתת להם סדנאות הכרות, חוויות שיגבשו בין כולם, על מנת ליצור אווירה של ביחד, למנוע מחנות של וותיקים מול חדשים. 

על ידי גיבוש העובדים כיחידה אחת, תפוקת העבודה והשייכות תעלה.

הגיבוש נותן תחושת שייכות, תחושה של בוסים שאכפת להם ממני – שארגיש טוב במקום העבודה. וכשאני מרגיש טוב, אני נותן את המקסימום שבי, זה win win לכל הכיוונים.

אתן לך רעיונות ליום גיבוש לעובדים, שיתנו להם בדיוק את כל היתרונות הללו, מאחר וזוהי מטרת הסדנאות שלי, על ידי משחקים שמטרתם להכיר ולגבש, ריקודים שמטרתם ליצור אינטראקציה בין כולם, עשייה משותפת ואנרגיה עם צחוק מתפרץ ומגבש, תקבלו בדיוק את האפקט שאתם מעוניינים ליצור.

אני יודעת שהשוק מוצף בהיצע, כמו סדנת בישול או יום כיף בבריכה, אך הם פחות עוזרים לאפקט הזה של חיבור בין העובדים ותחושת שייכות, כי יש נטייה לאנשים להיות בקבוצות שהם כבר מכירים, וכך החדשים ימצאו את עצמם בצד ולא עם כל הוותיקים.

בזכות הסדנאות שלי מקום העבודה יהפוך למקום של חברים מעבר למקום של קולגות. תחושת משפחה אמיתית.

יום גיבוש - הפעלת יוגה צחוק לחברה באולם קולנוע
יום גיבוש - הפעלת יוגה צחוק לחברה באולם קולנוע
סדנת יוגה צחוק פורימית לגיבוש חברות קבוצת נשות הדסה פ"ת

בין מכלול הכלים שלי, יש מגוון של רעיונות לגיבוש עובדים: סדנת העצמה שבה העובדים לומדים להכיר את עצמם, את תכונותיהם וחוזקתם, את אהבתם לעצמם, וכך הם מגלים עד כמה הם עוצמתיים ומעריכים את עצמם ברמות שהספיקו כבר לשכוח, כמה טוב יש בהם.

הפעילות הראשונה שאני מציעה ממכלול רעיונות לגיבוש עובדים, פעילות שהכי אהובה עליי, כי כשחווים אותה היא נותנת גיבוש בתוספת העצמה אישית, היא זאת – סדנת העצמה של יונית פינשטיין. 

מהי הסדנה ומה היא כוללת ואילו רעיונות לגיבוש עובדים יש בה?

אייקון הספרה 1

בשלב הראשון – סדנת העצמה עם קלפי TURN POINT של יונית טרנר, בעבודה עדינה ע"י שאילת שאלות, כל אחד יגלה את כל האוצרות הטמונים בתוכו. באוצרות הכוונה במשאבים.  

מה זה משאב? 

משאב זה כל מה שיש לנו בתוכנו: חוזקות, מחמאות, כישורים, כישרונות. אנחנו מגלים עוד ועוד על עצמנו ככל שאנו מעמיקים בעבודה ביחד.

דוד שעבר את הסדנה מספר שנשאר המום לגלות שיש לו כל כך הרבה "דברים טובים" באמתחתו. הוא גילה ששכח שיש לו הרבה כישורים, שמזמן לא עסק בתחומים הללו מרוב שהוא עסוק וזה ממש הפתיע אותו.

אישה שעברה את התהליך שיתפה אותי שלא האמינה כמה תכונות היא שכחה בכלל שיש בה. היא שכחה שהיא שמחה, שהיא אוהבת לצייר, היא שכחה שהיא אמיצה, ישרה, שיש לה ביטחון עצמי.

אייקון הספרה 2

בשלב השני, בעזרת תרגילי יוגה צחוק מטמיעים את החוזקות, העוצמות והתכונות עד שיוטבעו כחלק בלתי נפרד מכל אחד.

מה הכוונה בהטמעה?

ע"י תרגילים כיפיים וקלילים לומדים להכניס לעצמנו את המשאבים שלנו לתוך הראש והנשמה, על מנת שנזכור כמה נהדרים אנחנו 🙂
ההטמעה קורית תוך כדי תרגילי צחוק שאנו עושים יחד, יש תרגיל מיוחד מול המראה, שעד שהמשפטים יוצאים מהפה החוצה בביטחון מלא, רק אז משחררים וממשיכים הלאה.
ובבית ממשיכים לעשות את התרגילים הללו עד שזה הופך לחלק בלתי נפרד מהאדם עצמו.

ההטמעה של ההרגל החדש יוצרת את השינוי וההתחזקות של הבן אדם עד שהוא מאמין באמת ובתמים בכל מה שגילה על עצמו. זה יעורר אצלו אהבה עצמית וביטחון במיוחד בימים מאתגרים.

ניצי אמרה שהיא לא האמינה שזה כל כך כיפי וקל לתרגל ולהכניס את המשאבים שלנו ללב ולראש שלנו.

אורית שכלל לא הבינה מה בין תרגילי צחוק למשאבים, אמרה שהיה לה ממש כיף ומלמד ושיש לה עוד דרך ארוכה לעבור עם עצמה להעלאת הביטחון העצמי שלה.

אלה הסיבות מדוע ממכלול רעיונות לגיבוש עובדים זו הדרך הכי מיוחדת, נעימה וכיפית, כי היא עובדת על המישור האישי ועל המישור החברתי. כל אחד מכיר את השני יותר בפן האישי.

אייקון הספרה 3

בשלב השלישי, יוצרים קלף מנצח לימים עכורים, להרמת חיוך והתחזקות פנימית שלוקחים אותו לכל מקום איתך, להזכיר לך כמה שאת מלכה (תופס גם לגברים).
לאחר שגילינו את כל מה שגלום בתוכנו, כותבים משפט עוצמתי על עצמנו, מקבלים קלף חלק ובו מציירים תיבת אוצר פתוחה או גביע ובתוכו רושמים את המשפט שכתבו לעצמם.
את הקלף החלק מקבלים ממני, עם טושים צבעוניים ומציירים באופן עצמאי את מה שעושה לכל אחד את הוואו שלו.

כל אחד ואחת מצייר קלף אישי שיהיה קבוע בתיק או בארנק, כדי לזכור אילו תותחים אנו בכל רגע ורגע.

את ההפנמה של המשפט המנצח אנו מתרגלים מול המראה, עד ששומעים שאנחנו לגמרי מאמינים במה שאמרנו (כן, אני מביאה מראה לסדנה. אני מביאה כמה).

חגית עברה חתיכת דרך עד שאמרה את משפט הניצחון שלה בביטחון מלא.
הכוונה, שהיא כל כך חסרת ביטחון שבהתחלה היא אמרה את המשפט ממש בשקט וכלא מאמינה, לאט לאט קולה הלך והתגבר והביטחון עלה וכולם חיכו בסבלנות עד שזה קרה.
וכשזה אכן קרה,כולם מחאו לה כפיים.
מה שעודד אותה עוד יותר להאמין בעצמה.

דוד אמר שבחיים שלו לא עבר חוויה כה מדהימה, בהתחלה הוא לא הצליח למצוא מחמאות לעצמו, ובהמשך נאבק למצוא כישורים וכשרונות שלו, ובתכונות לקח לו מלא זמן עד שגילה כמה תכונות נפלאות יש לו, ככל "שחפרנו" עם עבודת הקלפים, הוא גילה עוד ועוד תכונות שלו וגילה עד כמה הוא עשיר וסיים את הסדנא בתודה גדולה.

שלושת השלבים יוצרים סדנת גיבוש מדהימה 🙂

להזמנת סדנת ההעצמה אפשר כבר להזין פרטים בטופס.
או תמשיך לקרוא לעוד רעיונות לגיבוש עובדים סופר ייחודיים ומרגשים.

מבטיחה לך שזה אחד הרעיונות ליום גיבוש לעובדים ממליצה לך לדבר איתי

רק למלא את הפרטים ולשלוח

רעיונות לערב גיבוש לעובדים עם משחקים

באתי כהפתעה לאירוע יום כיף של מזכירות רפואיות מצטיינות של קופ"ח כללית

רעיונות לערב גיבוש לעובדים, אחד מהרעיונות הוא לעשות גיבוש בעזרת משחקים:
סדנת גיבוש שבה משלבים משחקי חברה היתוליים על מנת להכיר את הצוות טוב יותר, עם אפקט הצחוק שיוצר כיף והנאה ומעלה את מצב הרוח.

בערב כשכל העובדים רגילים ללכת הביתה, צריך משהו שבאמת יגרום להם לרצות להשתתף, לכן צריך רעיונות לערב גיבוש לעובדים שיהיו באמת מיוחדים במינם.

אני מציעה סדנת גיבוש של משחקי חברה:

סדנת גיבוש שבה משלבים משחקי חברה היתוליים על מנת להכיר את הצוות טוב יותר, היא דרך מקסימה הגורמת לכל אחד להשתטות כמו כשהיינו ילדים, ותוך כדי אנחנו זוכים להכיר את האנשים שאיתם אנחנו עובדים בדרך מהנה ומצחיקה שגם גורמת לנו  להעלות את מצב הרוח.

משחקי חברה להיכרות בין העובדים בדרך מהנה וכיפית שכוללים משחקים מעולם הדימיון והמשחק כמו כשהיינו ילדים, מאפשרת לנו זמן איכות להשתולל עם הילד הפנימי שבנו, אנחנו מרוויחים גם את השחרור הפנימי של כל אחד וגם להכיר אחד את השני טוב יותר. 

את המשחקים אנחנו משלבים עם מוסיקה, ריקודים, משחקים היתוליים, וע"י כך גורמים להכרות מעמיקה יותר של החברה' במשרד מאשר לבוא לעבודה ולעבוד עם עוד קולגה. זוהי דרך נפלאה לרעיונות לערב גיבוש לעובדים 

המשחקים בשילוב עם המוסיקה, מעלים את מצב הרוח בעקבות שחרור הורמוני האנדורפינים.
בזכות המשחקים ההיתוליים היוצרים מצבים מבדחים, מתחיל הצחוק להשתרבב פנימה, מה שעוד יותר גורם לערב להיות מעניין, ומאחר וידוע שהצחוק הוא מדבק, אז קורה שכולם צוחקים ונהנים ואין טוב יותר מזה ל רעיונות לערב גיבוש לעובדים.

יונית פינשטיין
יונית פינשטיין

שמי יונית פינשטיין, יש לי תואר שני ותעודת הוראה בהצטיינות.

הייתי מורה בתיכון במשך 22 שנים, הגשתי תלמידים לקויי למידה לבגרות.

המסע המאתגר שעברתי בחיי הביא אותי בגיל 40 לקרוס למיטה תרתי משמע. שכבתי במיטה במשך 3 שנים, ללא יכולת לנוע ולדבר מאחר וכולי חוויתי כאבים 24/7 בכל הגוף, מה שהקשה לישון, מה שהביא לתשישות כרונית, ובסופו של דבר לדיכאון וחרדה, ייאוש ותסכול. שכל התסמינים הללו הם חלק ממחלת הפיברומיאלגיה שאיבחנו אצלי.

נאלצתי לפרוש מההוראה הקונבנציונלית.

לקח לי כעשור להתמודד וללמוד לחיות עם עצמי החדשה מהתחלה וללמד את בני ביתי מה אני יכולה ומה לא, לעשות.

בגיל 50 מצאתי את הישועה שלי, מצאתי את הדרך לחיות מחדש בתשוקה ובאופטימיות. אני מאושרת.

ערב גיבוש לעובדים. רעיונות מקוריים לגיבוש הם סדנת אימוזיצחוק וסדנת יוגה צחוק להעלאת האנרגיה, שתי הסדנאות מורכבות ממוסיקה, ריקודים, אביזרים, תרגילי צחוק והרפייה, כאשר ביוגה צחוק זה יותר תרגילים ובאימוזיצחוק זה יותר מוסיקה וריקודים.

רעיונות ליום גיבוש לעובדים, יוגה צחוק מה היא יכולה לעשות לעובדים שלכם 🙂

הידעת שאחת הדרכים להעלאת הפרודוקטיביות ותחושת השייכות בעבודה היא באמצעות צחוק?

מחקרים מוכיחים שעובדים ומנהלים המגיעים שמחים לעבודה, יהיו מחוברים יותר לעצמם, לאחרים ולמטרות הארגון, ומי שיוצאים מכך נשכרים הם כולם, כולל כולם. גם אם עושים את זה ביום וגם אם מחליטים לעשות את זה אחרי שעות העבודה במתכונת של ערב גיבוש לעובדים. רעיונות לערבי גיבוש לעובדי החברה יעזרו גם לחברה, גם לעובדים בקריירה ובחיים האישיים.

תרפיית צחוק לצוותים אורגניים במקומות עבודה היא כלי אדיר ליצירת אווירה טובה, להוספת אנרגיה של עשייה, לבניית מערכות יחסים וקשרים בין העובדים והיא נותנת בוסט ענק לסגירת עסקאות וליצירתיות. 

ולא חייבים לעשות את זה דוקא ביום ע"ח שעות העבודה, אפשר גם ערב גיבוש לעובדים. רעיונות לנושא לערב גיבוש כזה יש בלי סוף. אני רוצה לספר לכם על סדנה מגבשת מומלצת.

רעיונות ליום גיבוש לעובדים. סדנת יוגה צחוק משולבת במוזיקה ואביזרים
רעיונות ליום גיבוש לעובדים. סדנת יוגה צחוק משולבת במוזיקה ואביזרים

אם גם את רוצה להעלות את המוטיבציה בקרב העובדים, לגרום להיות מחוייכים ומרוצים – סדנת תרפיה צחוק היא הפתרון.
ניתן להזמין סדרת מפגשים או מפגש חד-פעמי בארגון.

הסדנה מיועדת לצוותים אורגניים, בדגש על הפרדה בין העובדים למנהלים, כדי למקסם את ההצלחה ולמנוע אי-נוחות.

דברו איתי על רעיונות ליום גיבוש לעובדים ואתפור עבורכם את הסדנה המדויקת לצרכים, לרצונות ולאופי המשתתפים.
אחרי הסדנה האווירה בארגון כולו תהיה טובה יותר. באמת!

שכנעתי אותך? רוצה להזמין אותי שאתן לכם רעיונות לערב גיבוש לעובדים?

רק למלא את הפרטים, לשלוח ונתקדם 🙂

יוגה צחוק

היא שיטה נפלאה וקלילה, לתת לעצמנו שעה שבה  נגרום לעצמנו להשתחרר מעומס השגרה בחיים – על ידי פעילות נעימה ומועילה. ע"י תירגול הצחוק אנו מעלים לעצמנו את מצב רוחנו.

כשצוחקים קבוע, פעם בשבוע, שומרים על תדר השמחה, ולא מאפשרים לה לרדת.

הצחוק

 ידוע עפ"י מחקרים רבים שהצחוק בריא לבריאות.

כאשר אנו צוחקים 20 דקות ביום, הוכח מחקרית כמה יתרונות אנו מרוויחים:

אייקון סמיילי

הצחוק משחרר אותנו מתסכול, כעס, עצבים, מתח, סטרס וכאב.

אייקון סמיילי

מחקרים הוכיחו שכאשר אנחנו צוחקים אנו מורידים את לחץ הדם ואת רמות המתח בגוף, משחררים את הורמון האנדורפין, האחראי להעלאת מצב הרוח.

אייקון סמיילי

מעלים את יעילות המערכת החיסונית 

אייקון סמיילי

מאזנים את רמות לחץ הדם.

כשאנחנו צוחקים 10 דק' ביום, מחקרים הוכיחו שאנו מפעילים את החיידקים הידידותיים של המעיים, ואין צורך בפרוביוטיקה

אייקון סמיילי

הצחוק משחרר אותנו מעוצמות כאב

אייקון סמיילי

כשאנו צוחקים אנו מפעילים כ 600 שרירים בגוף

אייקון סמיילי

כשאנו צוחקים המוח לא יכול לחשוב, הוא עסוק בלשחרר אנדורפינים.

האם ידעתם שכאשר אתם ישנים המוח שלכם ממשיך לעבוד? הוא נח רק כשהוא צוחק. למח לא משנה אם הצחוק מזויף או אמיתי, העיקר להרגיש שהשפתיים מחייכות כלפי מעלה.

והכי כיף אם עושים את זה ערב גיבוש לעובדים, רעיונות טובים להצלחה.

היוגה

הכוונה לנשימות יוגיות עמוקות, שבעזרתן אנו מכניסים תוספת של 25% אויר נקי לכל תאי הגוף, ומוציאים אויר כלוא מהגוף החוצה. בעצם זה החלפת אוויר מלוכלך בנקי.

★ תרגילי נשימה להחזרת הדופק.

הנשימות הללו הן חשובות לחיי היומיום שלנו, ופי כמה וכמה ליעילותנו בשעות העבודה.

מאד חשוב ללמוד ולתרגל כמה שיותר פעמים ביום את נושא הנשימות, מאחר וזה משחרר ממתח, מונע מאיתנו להתפרץ, הנשימה ממקדת ומרגיעה, ומאפשרת לחשוב לעניין כך ימנעו טעויות.

יעילות במקום העבודה. ואם עושים את זה בערב גיבוש לעובדים. יש סיכוי שירדמו 🙂 

בסוף הסדנא

אנחנו עושים הרפיה מדיטטיבית עם דימיון מודרך על מנת להרגיע את הגוף מההיי שהגענו אליו ולאפשר סיום של פעילות- רגועים אך עם המון אדרנלין, ללא סכנת נפילה.

אימוזיצחוק

היא שיטה שמוסיפה על היוגה צחוק אביזרים התואמים למוסיקה ולריקודים המקליל את האווירה ועושה שמח. 
הסדנא מותאמת גם לקהל דתי, עם מוזיקה מתאימה, וגם עבור כל קהל ומגזר בשביל ערב גיבוש לעובדים

סדנת יצירה עם מוסיקה וציור אינטואיטיבי

הוא עוד הברקה מתוך רעיונות לימי גיבוש לעובדים ע"י השמעת מוסיקה, העובדים נכנסים למוד מסויים, ותוך כדי מציירים אינטואיטיבית- מה שיוצא על הדף או הקנבס, לבחירה שמאפשר התבטאות אישית והעלאת מצב הרוח.

יונית פינשטיין - לצחוק מהבטן
יונית פינשטיין - לצחוק מהבטן, פעילות על שמחה
הרפיה במנדלה לאחר סדנת ציור אינטואיטיבי
הרפיה במנדלה לאחר סדנת ציור אינטואיטיבי

רעיונות לימי גיבוש לעובדים כמו סדנת הציור האינטואיטיבי גורמת לאנשים להתחבר לאני הפנימי שלי, תוך כדי הקשבה למוסיקה הגורמת ליצירתיות לנבוע החוצה.

פשוטו כלשונו:
הסדנא מתחילה בנשימות עמוקות, להיכנס למצב של כאן ועכשיו, תוך כדי הכניסה למצב נינוח, שומעים מוסיקה ברקע, המוסיקה יש לה תכונה להכניס אותנו למצב מסויים: יש מי שיתחבר וירגע, יש מי שזה יעשה לו מצב רוח מרומם.
תוך כדי שהמוסיקה מתנגנת, העובדים מקבלים מראש דף ציור או קנבס, מה שנחליט מראש, ובהתאם לזאת גם סוג הצבעים ופשוט מציירים כיד הדימיון החופשית,

מה שיוצא אני מרוצה.

רעיונות לימי גיבוש לעובדים סדנת יצירה עם מוסיקה וציור אינטואיטיבי מתאים לחברה שרוצה לתת משהו אחר לעובדיה. 

למשל אם יש מצב ביטחוני קשה, העובדים מאד לחוצים ומחפשים משהו להרגעת הנפש, זה יכול להיות פתרון נפלא.

הסדנא מתאימה מצד אחד לעבודה עצמית מאחר והציור הוא אישי, או מצד שני ליצור על קנבס גדול משהו משותף עם מספר חברים, או מאותו צוות או מאותה מחלקה וליצור משהו ייחודי משלהם שיהיה על הקיר במשרד, למזכרת מצד אחד ולתזכורת מצד שני. מבחר רעיונות לימי גיבוש לעובדים הינו מגוון כפי שהינך רואה.

מצאו חן בעיניך הרעיונות לערב גיבוש עובדים? משריינת לך תאריך…

רוצה להזמין אותי שאתן לכם רעיונות לערב גיבוש לעובדים

רק למלא את הפרטים, לשלוח ונתקדם 🙂

עכשיו אני רוצה לפנות אליך אישית. אם אתה אוהב לפנק את העובדים שלך, ורוצה שיבואו מאושרים מלאי אנרגיה לעבודה, ניתן להזמין אותי  ליום גיבוש מלא, ואז לאורך היום לגוון במבחר הסדנאות או להביא אותי מספר פעמים כאשר כל פעם עושים פעילות אחרת.

כך או כך, הם יודו לך על ההזמנה ואת תודי לי על אושרם.

לסיכום,

רעיונות לערב גיבוש עובדים יש בשפע בשוק. 

הסדנאות שאני מציעה יעשו את העבודה הן לגיבוש העובדים החדשים עם הוותיקים, לתחושת חברות יותר עוצמתית מאשר בין קולגות שמגיעים רק ליום עבודה.

הסדנאות יגרמו להעלאת המוטיבציה בקרב העובדים, יגרמו להם להיות מחוייכים ומרוצים. וכשהעובדים מרוצים תפוקת עבודתם עולה, המנהלים מאושרים וכולם מרוצים. 


הנה פירוט הסדנאות שלי. רעיונות לערב גיבוש עובדים: בוא נפגש ונעשה תיאום ציפיות, יש לי שאלות מכוונות כדי לדייק את הסדנה שאני בונה במיוחד עבורך:

להזמנת סדנת העצמה
להזמנת סדנת יוגה צחוק לגיבוש

להזמנת סדנת אימוזיצחוק לגיבוש

להזמנת סדנת יצירה עם מוסיקה וציור אינטואיטיבי

כל הסדנאות מתאימות לרעיונות לערב גיבוש עובדים רק לבחור את ההכי נכון עבורכם.

לשיחה אישית איתי התקשרו:

למה דוקא איתי לעשות רעיונות ליום גיבוש לעובדים, או ערב גיבוש לעובדים באמת שאין לי תשובה לזה.

הרבה פעמים שואלים אותי, למה דוקא איתך?
אני יכולה לומר שיש לי הומור וצחוק מאד מדבק.
אני עושה הכל באהבה או לא עושה בכלל.
אני מאמינה שמאד חשוב להיות אנרגטיים, במצב רוח טוב ומרומם. 

למה? 

כי אחרת אנחנו פרווה, מדוכדכים ואפילו מדוכאים.
להגיע ככה לעבודה זה לא לעניין.

אותי השמחה מצאה כשהייתי בדיכאון, והתירגול היומיומי שלי הוציא אותי הן מהדיכאון והן מהתרופות. השמחה, הצחוק והאושר המלווים את כל אלו, מעלים את רמת מצב הרוח, משחררים את הורמוני האנדורפינים שאחראים להעלאת מצב הרוח שלנו. וכך הורמוני הדיכאון אט אט יורדים ונעלמים, עד שאין צורך בטיפול תרופתי.

אני מאמינה גדולה במה שאני עושה, זוהי שליחותי, ולכן זה הלמה שלי.

מקווה שהסדנאות שלי נתנו לך רעיונות ליום גיבוש לעובדים או רעיונות לערב גיבוש עובדים.

תראו מה חושבים עליי 🙂

סדנת יוגה צחוק פורימית

יהודית, בית חם לנערות בסיכון 

סדנת יוגה צחוק ליומולדת 83

המלצה על סדנת יוגה צחוק למבוגרים

סדנת יוגה צחוק מרכז יום לקשיש

המלצה על סדנת יוגה צחוק במועצה אזורית גזר

פה אפשר להשאיר פרטים ואחזור אליך בהקדם

נהנית? אפשר לצחוק את זה הלאה

לשיתוף בפייסבוק
לשיתוף בווטסאפ
לשיתוף במייל

פעולה על שמחה – השתלמות מנחי יוגה צחוק ישראל