סדנת צחוק למבוגרים - "החיוך הוא חינם, חייך בן אדם"
זה המוטו שלי

תחשבו ברצינות על סדנת צחוק למבוגרים - מחקרים מוכיחים ש"החיוך הוא מערכת התאורה של הנשמה" ומאז הקורונה אני אומרת "חוק חיוך חובה"

סדנת צחוק למבוגרים בימינו הוא הכרח לכל אחד ואחת מאיתנו.

למה?

כי סדנת צחוק למבוגרים גורם לנו להשתחרר מהעול היומיומי ומטרדות היום, הוא משחרר לנו את הורמון האנדורפין האחראי להעלאת מצב הרוח, אז יש יותר טוב מזה?! 

סדנת צחוק למבוגרים נותן לנו שעה בשבוע לשחרר את הכל ולהשתחרר מהכל, לצאת במצב רוח עם אנרגיה והעלאת המערכת החיסונית ומצב הרוח.

השתתפתי הערב בסדנת יוגה צחוק של יונית נהניתי מאד מהחוויה והתרשמתי מהידע והמקצועיות של יונית

תודה רבה

יונית פינשטיין - לצחוק מהבטן
יונית פינשטיין - לצחוק מהבטן

סדנאות צחוק למבוגרים חשובות כי ככל שעולים בגיל צוחקים פחות

למה סדנאות צחוק למבוגרים הן חשובות? מחקרים הוכיחו שילדים עד גיל 6 צוחקים בממוצע כ-500 פעמים ביום, לעומתם מבוגרים צוחקים בממוצע בין 10-15 פעמים ביום בלבד.

הסיבות שמסבירות את ההבדלים הללו קשורות לתרבות שאנחנו חיים בה, שלא מאפשרת לנו לצחוק בכל רגע, כשבא לנו לצחוק בצחוק מתפרץ, ולכן אט אט המנגנון הנפלא הזה הולך וקמל.

בנוסף, ככל שאנחנו נעשים מבוגרים יותר, ענייני היומיום מכבידים עלינו, אנו יותר עסוקים ומוטרדים ופחות פנויים לצחוק ככה סתם, "כי בא לנו", לאורך זמן.

סדנאות צחוק למבוגרים מחזירות את היכולת לצחוק מהנשמה :). ולצחוק מהנשמה הוא מנגנון מדהים שקיבלנו מאלוהים במתנה.

ויש את הקשיים של החיים שמפריעים לנו לצחוק. עומס החיים, דאגות פרנסה וקיום, מחלות, תקשורת לא טובה בין אנשים, כל אלה מעיבים על היכולת הספונטנית שלנו לצחוק ולחיות חיים שמחים וצוהלים.

זה לא סוד שככל שהחיים המודרניים והתובעניים התפתחו, ככה אנשים נהיו יותר עצובים. זאת משום שכאמור הם הרבה יותר עסוקים וטרודים לעומת החיים הפשוטים של פעם. 

החיוך הוא חינם אז חייך בן אדם
החיוך הוא חינם אז חייך בן אדם

עלה כאן צורך מאוד גדול להחזיר עטרה ליושנה. להחזיר את הצחוק הגדול, השמחה והחיוך, אלינו לתוך הנשמה. עד כדי כך שאנשים ממש חשבו כיצד לעשות זאת. זה אולי נשמע קצת אבסורד, כי הרי צחוק אמור להיות פעולה הכי טבעית, שנעשית בספונטניות מבלי שבכלל מתכננים אותה וחושבים עליה. 

אבל הטבעיות הזאת פרחה ונעלמה. ולכן ישבו אנשים וחשבו כיצד להחזיר את הצחוק לאנשים. 

והם גם הצליחו למצוא דרכים. אחד מהם הוא ד"ר קטריה. 

לפני 30 שנה ד"ר מדאן קטריה, רופא פנימאי בכיר בבי"ח במומביי, המציא את סדנאות הצחוק, על מנת להחזיר את השמחה לאנשים.

ד"ר מדאן קטריה היה ראש מחלקה ובעל טור בעיתון רפואי. חיי השיגרה היומיומיים גרמו לו לאבד את שערותיו והוא היה מאד עצבני. הוא פנה לאשתו מדהורי וביקש את רשותה לעזוב את העבודה ולחפש דרך טובה יותר לחיות. במשך 5 שנים חקר וטס בעולם וחיפש וכך מצא שהצחוק הוא כלי תרפויטי לכל דבר.
כשחזר לעירו, תיאם עם 4 מחבריו להיפגש בפארק כל בוקר בשעה 07:00 ל 20 דק' ואז להתפזר כל אחד ליום עבודתו.

במהלך הימים, אנשים שהם סקרנים מטבעם, החלו להתקבץ ולבוא לראות על מה הם צוחקים. וכך במשך חודשיים הגיעו אלפי אנשים, ויום העבודה שלהם היה הרבה יותר טוב ונעים לכל אחד מהם.
לאחר חודשיים, נגמרו להם הבדיחות והתרגילים, וד"ר קטריה פנה לאשתו שתעזור לו, כי הרבה אנשים רוצים לצחוק ואין לו יותר דברים חדשים. 

כך למעשה נולדה השיטה של היוגה צחוק.

WhatsApp Image 2022-11-28 at 19.38.10 (2)
סדנת צחוק למבוגרים
537358b560
צוחקים ונהנים בסדנת צחוק למבוגרים
Leonita הליצנית הרפואית
Leonita הליצנית הרפואית

תרגילים מחיי היומיום שלנו, הפכו לתרגילי צחוק קלילים וכיפיים ומ-5 אנשים שהחלו לצחוק זה הלך ותפח וכיום יש אלפי מועדונים ברחבי העולם עם מנחים ומורים.

השיטה של ד"ר מדאן קטריה מבוססת על תרגילים פשוטים ומשלבת תרגילי נשימה מעולם היוגה. עם השנים החלו ללמוד את השיטה שד"ר קטריה פיתח, ונפתחו מועדונים תחילה בהודו, ואט אט החלו להיפתח בכל רחבי העולם.

היום יש אלפי מועדונים, מנחים ומורים העושים סדנת צחוק למבוגרים ומיליוני אנשים הפוקדים את המועדונים, מאחר וגילו כמה זה עושה להם טוב. השילוב של נשימות עמוקות מעולם היוגה העוזרים להחזרת הדופק ולהרגעה, לריכוז ולשלווה, להעלאת החמצן ב 25% תוספת לכל תא ותא בגוף, בשילוב עם הצחוק שמאיץ את הדופק ומעלה את האדרנלין בגוף, נולדה תנועת היוגה צחוק.

מחקרים רבים נעשו במהלך השנים לגבי יתרונות הצחוק: זה מעלה לנו את המערכת החיסונית, מאזן רמות סוכר, מאזן את לחץ הדם, משחרר כעסים, תסכולים, עצבים, סטרס, מתח, מפעילים 600 שרירים פנימיים, שורף קלוריות, מגמיש את הסרעפת, מגמיש את יכולת קיבולת האוויר בריאות, מגמיש את פעולת המעיים ליציאות, ולהפעלת החיידקים הידידותיים במעיים.משקיט את המוח, עוזר לריכוז, תורם לפוקוס, משמש כפתור "הדליט" של המוח.

הידעת, שאנחנו חושבים 47,000 מחשבות ביממה? רק מזה אפשר להשתגע.

הצחוק עוזר לנטרל את המחשבות כי המוח עסוק בהפרשת הורמוני השמחה: האנדורפינים, הסרוטנין והאוקסטיטוצין.

סדנאות צחוק למבוגרים הינם חובה לכל אדם ולו כדי לעשות לעצמנו רק טוב.

הצחוק הינו מדבק, השמחה היא מצווה. 

אנשים רצו גם הם את הפתרון הטבעי הזה לחיים טובים ובריאים. לכן העולם אימץ את הדבר המופלא הזה.

סדנה מומלצת בחום. יונית מגישה את הלב שלה בסדנה. מעניינת, מצחיקה, צוחקת, אכפתית, גמישה – קריטי לה שהמשתתפות/ים יחוו את הסדנה באופן המיטבי.

יונית היא לב גדול עם צחוק גדול – כמה טוב היה ללמוד על צחוק ולהתנסות בהשפעה הטובה שלו.

תודה יונית! 

אז אם טרם השתכנעת ועדיין תוהה למי הסדנה מתאימה לו או לה, אז הסדנאות מיועדות לכולם! הן בנויות כך שכל אחד יכול לקחת בהם חלק.

סדנאות צחוק למבוגרים מושתתת על תרגילים מותאמי גיל ומצב הפיזי של המשתתפים ובכך מאפשרת שעה של צחוק והנאה להגברת מצב הרוח והאנרגיה, על ידי השתתפות פעילה בסדנא, והשארת העולם אל מחוץ לחדר למשך שעה, כל אחד יכול להגיע לעוצמות צחוק ושמחה שלא זכר שקיימים בתוכו.זה מתחיל "בכאילו" צוחקים, מה שנקרא צחוק מלאכותי, ומאחר והצחוק הוא מדבק, אט אט כולם נדבקים והצחוק האמיתי מגיע, עם תרגילים קלילים ומצחיקים, בין לבין עושים נשימות עמוקות על מנת לשמור על איזון והדופק, בערך 20-30 דק' ואז מתחילים תרגילים מורידי שיא הצחוק ועוברים לשלב ההרפייה, כדי לשמור על האנרגיה ולהחזיר את הדופק למצבו הטבעי.

מסיימים את סדנת צחוק למבוגרים ברמת אנרגיה גבוהה ומצב רוח מרומם.

להזמנת סדנאות צחוק למבוגרים אפשר למלא את הטופס פה למטה 🙂

 

סדנת צחוק למבוגרים מתאימה גם לעובדים, למנהלים, לארגונים ולחברות.

פה אפשר להשאיר פרטים ואחזור אליך בהקדם

סדנאות צחוק לחברות וארגונים

סדנאות צחוק לחברות וארגונים מטרתם לתת שעה של כיף והנאה בהנעת הגוף וקבלת כלים הניתנים להטמעה בעבודה ובחיים האישיים…

מילה נוספת המתאימה לחברות וארגונים היא סדנת גיבושצחוק.

בגיבושצחוק עושים פעילות מגבשת עם משחקי חברה היתוליים מצחיקים, מוזיקה וריקודים.

"החיוך הוא מערכת התאורה של הנשמה"

יונית יקרה, איזה עושר של ידע, של תרגילים, של תשוקה לצחוק ולהצחיק, לרפא ולהתרפא. כל הכבוד!

יונית פינשטיין
יונית פינשטיין

שמי יונית פינשטיין, יש לי תואר שני ותעודת הוראה בהצטיינות.

הייתי מורה בתיכון במשך 22 שנים, הגשתי תלמידים לקויי למידה לבגרות.

המסע המאתגר שעברתי בחיי הביא אותי בגיל 40 לקרוס למיטה תרתי משמע. שכבתי במיטה במשך 3 שנים, ללא יכולת לנוע ולדבר מאחר וכולי חוויתי כאבים 24/7 בכל הגוף, מה שהקשה לישון, מה שהביא לתשישות כרונית, ובסופו של דבר לדיכאון וחרדה, ייאוש ותסכול. שכל התסמינים הללו הם חלק ממחלת הפיברומיאלגיה שאיבחנו אצלי.

נאלצתי לפרוש מההוראה הקונבנציונלית.

לקח לי כעשור להתמודד וללמוד לחיות עם עצמי החדשה מהתחלה וללמד את בני ביתי מה אני יכולה ומה לא, לעשות.

בגיל 50 מצאתי את הישועה שלי, מצאתי את הדרך לחיות מחדש בתשוקה ובאופטימיות. אני מאושרת.

היתרונות של סדנאות צחוק לחברות וארגונים:

אייקון סמיילי

מזה שנים הוכח שהצחוק בריא לבריאות. כשאנחנו צוחקים אנחנו משחררים כעסים, תסכולים, מתח ועצבים, אנחנו מעלים את מצב הרוח, מחזקים את המערכת החיסונית, מאזנים את רמות הסוכר, מאזנים את לחץ הדם, מפעילים שרירים פנימיים, מפחיתים קלוריות, המוח לא חושב על שום דבר אחר.

אייקון סמיילי

כשצוחקים משתחרר הורמון האנדורפין האחראי למצב רוחנו הטוב, ודואג שנהיה במצב רוח מרומם.

אייקון סמיילי

ככל שאנו מתבגרים, אנו צוחקים פחות ופחות, עקב נסיבות החיים. ולכן מומלץ לעשות סדנאות צחוק לחברות וארגונים על מנת להכניס מצב רוח וחשק לעבוד. ואז תפוקת העבודה עולה, כי כשטוב לי אני עובד טוב יותר.

אייקון סמיילי

בשיטת תרפיית הצחוק נלמד כיצד לשחרר ולהשתחרר בעצמנו ולגרום לעצמנו להרגיש טוב, להרגיש מאושר, שמח.

אייקון סמיילי

כאשר אנו צוחקים 20 דקות ביום זה מחזק את המערכת החיסונית. בימינו עם הקורונה והשפעת זה סופר חיוני יותר מתמיד, וגם תארו לכם שהעובדים יהיו חולים פחות!?

אייקון סמיילי

כשאנחנו צוחקים אנחנו מאזנים את רמות הסוכר בדם. בעקבות שחרור הורמוני האוקסטיטוצין והסרוטנין, הגורמים לגוף לעבוד ולשרוף את הסוכר הגבוה.

אייקון סמיילי

כשאנחנו צוחקים בעקבות שחרור הורמון האנדורפין, אנחנו מורידים את רמות התסכול, הכעס, הכאב.

אייקון סמיילי

כשאנחנו צוחקים אנחנו מורידים את רמות לחץ הדם, אומנם כשצוחקים הדופק עולה, אך בעזרת הנשימות וההרפייה אנו מאזנים את הדופק חזרה למקומו הטבעי, ולחץ הדם מתאזן.

אייקון סמיילי

כשאנחנו צוחקים אנו מפעילים את מערכת העיכול, וגורמים למעיים לעבוד. כי הצחוק האמיתי שלנו הוא מהבטן, שמפעיל את הסרעפת, וכאשר הסרעפת עולה ויורדת יש התגמשות של שריר הסרעפת וכן העלאה של קיבולת האוויר בריאות ויכולת תנועתיות של המעיים.

אייקון סמיילי

במחקר האחרון גילו שצחוק מעורר את החיידקים הידידותיים במעיים. עם 10 דק' צחוק ביום בלבד. וכך אדם שחולה, אם הוא מקבל אנטיביוטיקה, ודואג לצחוק לפחות 10 דק' ביום, איננו זקוק לקחת פרוביוטיקה.

אייקון סמיילי

תרגול צחוק כל יום 20 דק' מעלה לנו את רמת השמחה בגוף. כל מה שכתבתי עד עכשיו, הם יתרונות הצחוק לגוף ולנפש אם צוחקים 20 דק' ביום.

אייקון סמיילי

אם נצחק כל יום 20 דק', נגרום לגוף ולנפש להעלות את מצב רוחנו כל יום בעוד קצת. מה שנקרא בשפה המקצועית- העלאת תדר השמחה.

אייקון סמיילי

כשאנחנו רוצים לנוח עם המוח, לא כדאי ללכת לישון, כי כל המחשבות צפות מהתת מודע. עדיף לצחוק- כי כשאנחנו צוחקים המוח לא מסוגל לעשות שום דבר נוסף, פרט להפרשת הורמון האנדורפין המעלה לנו את מצב הרוח.

אייקון סמיילי

כשאנחנו נושמים נשימות יוגיות, אנו מחליפים את האוויר שבגוף ב 25% תוספת של אוויר נקי. לכן חשוב לתרגל נשימות מעולם היוגה בין לבין תרגילי הצחוק וגם לאיזון הדופק.

לצחוק אין גיל! בת 94 וצוחקת כמו ילדה

זו הסיבה הבריאותית שאתם חייבים לחייך

מתוך תוכנית הבוקר של פאולה וליאור

סדנת יוגה צחוק של יונית פיינשטיין היתה חוויה מאד מהנה, מלמדת ומרחיבה את הלב, התודעה, הנפש וגם הגוף (הכוונה בעיקר לריאות, לבית החזה, שנפתחו ליותר אוויר נקי ומרענן וליותר אנרגיה טובה, מחזקת ומרפאה). ובעיקר: צחקתי הרבה ומיד הרגשתי את האפקט המיטיב של הצחוק, גם כשהיה ב"כאילו" וגם כשהתגלגל בטבעיות לאמיתי. אני מקווה שאזכה, בעתיד הלא רחוק להשתתף בסדנה פרונטלית של יונית, כי אם בזום הרגשתי כל כך הרבה שמחה ואהבה, אני מניחה שבמפגש פיזי זה יהיה אפילו נפלא יותר!

תודה, יונית

למה חשוב לעשות סדנאות צחוק לחברות וארגונים:

בתור מנהל יש יומיום יעדים, צריך לתכנן, לדאוג למכירות, להיות בקשר עם עשרות אנשים כל יום. ובעיקר אתה צריך שהכול יתקתק וכולם יירתמו.

ומה אם עובדים לא מגיעים לעבודה? ומה אם לעובדים שכן מגיעים אין מוטיבציה?

כמנהל, חשוב לך שתהיה:

תפוקת עבודה– זהו אחד הכלים הכי חשובים בתור מנהל שהדברים יתבצעו בזמן ויסיימו פרוייקטים ומחוייבויות.

יותר נוכחות בעבודה– עובדים מאושרים מגיעים יותר לעבודה, כי הם פחות חולים.

מוטיבציה – הבוס מאושר כי לעובדים כיף להם במקום העבודה והבוס נותן להם משהו כייפי- כמו סדנאות צחוק לחברות וארגונים זה מצב של winwin.

ראש גדול– העובדים המאושרים מגדילים ראש, יש התייעלות של תהליכים בעבודה.

לוקחים על עצמם פרוייקטים ומסיימים אפילו לפני הזמן.

עבודת צוות– העובדים ישתפו יותר פעולה בעבודת צוות לקידום עניינים מאשר כל אחד לבד עם עצמו, יש יותר תקשורת ביניהם, יש יותר היכרות וחברויות.

יש אפשרות לעשות סדנה חד פעמית ויש אפשרות שנצחק ביחד כל שבוע.

WhatsApp Image 2022-11-28 at 19.37.28
סדנת צחוק לאחיות
20170312_191023
סדנת צחוק לחברות וארגונים

בתחילת הסדנה היא סיפרה את סיפור חייה וכיצד הגיעה ללמד יוגה צחוק. האנרגיות שמגיעות ממנה, אפילו בזום, מדהימות ומדבקות.

התרגילים קלים לביצוע לכל אחד, משחררים וממלאים אנרגיה. כבר בתרגיל הראשון הרגשתי בשינוי ובזרימת אנרגיה בגופי.

הסדנה כייפית ומאוד מומלצת למי שנמצא בלחץ, דאגה, דכאון, סטרס, בעל מחלות כלשהן או סתם עייף וחסר אנרגיה, וכמובן לכל מי שרוצה לשלב צחוק בחייו.

ממומלץ בחום 💖🍓

אפרת ברמן ארצי- מאסטר רייקי, הילרית ומאמנת לאורח חיים בריא

תודה, יונית

סדנת צחוק למבוגרים - פעם בשבוע צוחקים קבוע

כשצוחקים באופן קבוע התדר הזה עולה ועולה ועולה. גם טוב להם במקום העבודה וגם נותנים יותר במקום העבודה. כי מי שטוב לו ושמח כף ימחא. מי שטוב לו ושמח מוחא כף בעבודת צוות- נותן כיפים Hi Five. אין דיסטנס. הפעילות היא פעילות אקטיבית, כיפית ומגבשת.

לאחר שעת הפעילות תהיו מאושרים ועם אנרגיה חיובית וגם הבוסים, מנהלי המחלקות והעובדים יצאו שמחים. מקום העבודה נהייה יותר כייפי. 

מזמן הוכיחו במחקרים שהצחוק בריא לבריאות ובעזרת כמה תרגילים אפשר להעלות את רמת האפקטיביות של העובדים וההצלחה תעלה. את התרגילים האלו אתם לומדים ממני ב – סדנאות צחוק לחברות וארגונים ומטמיעים בעבודה ובחיים האישיים.

לכן כה חשוב להזמין סדנת צחוק למבוגרים.

שנתאם?

רק למלא את הפרטים:

WhatsApp Image 2022-11-28 at 19.38.07
סדנת צחוק שבועית למבוגרים

פה אפשר להשאיר פרטים ואחזור אליך בהקדם

יונית יקרה!

הרבה פעמים רציתי ללמוד יוגה צחוק. הגבול העדין בין גיחוך לצחוק מתפרץ. היום נוכחתי כמה זה חשוב. משחרר ומרפה. ומחזיר אותנו לילד / ה שבנו. מקורי וחכם. מחוץ לקופסה. תרגילים מעניינים וקלים ליישום. מחכה להקלטה. ממליצה מאוד שאפו ענק. משחרר מהיום יום. מעודד צחוק ושמחה. וחיבוק עצמי גדול. חוט מנטאלי. כדברייך. תודה רבה

איך עושים סדנת צחוק - עם המנחה כמובן! חה חה חה

יונית פינשטיין - לצחוק מהבטן
יונית פינשטיין - לצחוק מהבטן לחיות בשמחה

איך עושים סדנת צחוק? 

דבר ראשון, מתקשרים אליי, אומרים לי מה רצונכם, מהי סיבת המפגש: האם לגיבוש, או אולי להעלאת המורל בעבודה, אולי לחגוג ולציין ימי הולדת, או העלאה בדרגה או בשכר, 

ובינינו- כל סיבה היא סיבה למסיבה.

לאחר שאנו מבינים מהי מטרת המפגש, אני שואלת אותך מספר שאלות כדי לדעת איך עושים סדנת צחוק מותאמת בול בשבילכם:

מה ממוצע הגילאים?, 

מה אתם אוהבים?, 

כמה אנשים יהיו בסדנא?.

כמה זמן אתם מעוניינים- חצי שעה, שעה או שעה וחצי?

לאחר שאני מקבלת תמונה כללית אנחנו מתחילים לבנות את מה שהכי מתאים עבורכם, כשיש הסכמה, ואני שולחת הצעת מחיר.

אם אישרתם את ההזמנה, מתחילים את השלב השלישי, החשוב ביותר:

מקבלת פרטים מדוייקים מה הקבוצה אוהבת, איזה סגנון מוסיקה, אילו אביזרים, לפעמים מתאים עבודה עם קלפים, לפעמים ניתן לשלב אביזרים משמחים המעלים את מצב הרוח כמו כובעים, שרשראות הוואי, חצאיות הוואי, משרוקיות, מקלות, רעשנים, אביזרים לפנים, איפור, מטפחות עם מטבעות למותניים לריקודים מזרחיים, וזה תלוי האנשים שאליהם אני מגיעה, מאחר ולא כולם אוהבים הכל.

ואז מתחיל שלב העבודה הרצינית שלי: איך עושים סדנת צחוק: להתאים את כל הנתונים שקיבלתי עם תרגילים ומוסיקה שיתאימו למטרה. מאחר ויש לי שני קלסרים עם 10,000 תרגילים. שאני מתאימה מה למי.

למשל אם חוגגים יומולדת- חשוב לדעת מה הקבוצה אוהבת, מה המוזיקה שהם אוהבים, מה המשותף להם. להביא את האביזרים הנכונים. על מנת שהחגיגה תהיה מושלמת.

לעשות את החוגג מלך ליום אחד.

WhatsApp Image 2022-11-28 at 19.38.12 (1)
סדנת צחוק למבוגרים
WhatsApp Image 2022-09-15 at 13.06.05 (1)
כשיש כימיה בסדנת צחוק, צוחקים יותר ומרוויחים יותר

ביום ההפעלה בהתחלה אני מסבירה מה אנחנו הולכים לחוות ואיך, זהו השלב שבו אתם יושבים, מומלץ במעגל גדול.

כשנתחיל את שלב החימום, כולם עומדים במעגל ופעילים יחד איתי.

ההפעלה היא הפעלה דינמית, אינטראקטיבית יחד כולנו.

במידה ומישהו מתעייף, או לא חש בטוב, עליו ליידע אותי.

אני אוהבת להסביר בכל תרגיל מעבר לאיך עושים אותו, גם למה הוא חשוב שנעשה אותו. וראיתי במהלך שנות עבודתי שאכן כשמבינים את ההגיון בעשיית תרגיל כזה או אחר, יש הרבה יותר שיתוף פעולה.

והרי כשכולם משתפים פעולה, זו החגיגה!

כשיש כימיה, צוחקים יותר, מרוויחים יותר.

המסרים היו ברורים, היה חימום והכנה לפני התרגילים, והכל היה במאור פנים ובחיוך כובש. תרגילי הצחוק הרימו את האנרגיה יותר ויותר עם כל התקדמות בזמן. הגעתי להרצאה במצב רוח רגיל ויצאתי בסיום עם תדר גבוה של שמחה בלב ואופטימיות למרות מה שקורה

אז שנתאם סדנת צחוק למבוגרים שתעשה לכם וואו?

מחפשים סיבה למסיבה שכולם ייהנו בה? סדנת צחוק בהתאמה אישית -פשוט, תזמינו ותהנו מצחוק משחרר ולהשתחרר מהיומיום.

תראו מה חושבים עליי 🙂

חוות דעת בסוף סדנת יוגה צחוק לצעירים מעל גיל 80

סדנת יוגה צחוק לגיל השלישי

סדנת יוגה צחוק ליומולדת 83

נהנית? אפשר לצחוק את זה הלאה

לשיתוף בפייסבוק
לשיתוף בווטסאפ
לשיתוף במייל